Legální drogy.

LaFee - Shut Up ( Písnička pro toho namyšleného, arogantního zmrda!)

1. února 2013 v 13:23 | Katharina Klein.

Na to, jak jsem tu včera večer na blogu brečela, že mě moje múza zradila, tak dneska jsem nabitá tolik inspirací na článek, že se z toho návalu asi sama zhroutím. Nenávist. Znechucenost. Beznadějnost. Nejlepší múza asi.

Dneska je prvního druhý, což znamená, že dneska je to už 19 měsíců co ho mám v životě. Ano mluvím o Radimovi, nebo spíš o panu F., ale na to už mu seru. Žádný pan F.! Tahle přezdívka mu vznikla v době kdy byl pro mě jedinečný, dokonalý, byl to nejlepší a jediné co jsem měla. Teď bych na něho nejradši plyvla a dala mu facku jak nějakému malému spratkovi. Ta jeho arogance, to jeho "Ano, když jsi mi napsala že jdeš spát, tak ses měla hned odhlásit", ten jeho výsměch "Ty brečíš? To je mi líto :D Nemám ti psát? Ouu..myslím že poznáváš moje právé já! :D" , ta jeho dominantnost, ten jeho přístup ala mám boxera v kapse a chodím do MMA tak jsem king! JÁ NA NĚHO UŽ SERU, OPRAVDU SERU! Zhnusil se mi. Nesnáším ho.

V životě nechci mít s tebou nic společnýho! Po dnešním večeru jsi minulost!

Nebudu Vám tu popisovat tu nenávíst, kterou vůči němu mám. Nechám ať za mě mluví LaFee v téhle dokonalé písničce, protože ona vystihla úplně všechno, co mám teď na srdci já. A Rááááááďo ... Doufám, že hlavně tobě skočí tahle písnička do tvého seznamu Top 10!Protože je tu hlavně kvůli tobě, bejby!!!

Asking Alexandria - Not the American Average

31. ledna 2013 v 13:55 | Katharina Klein.

You'd fuck like a whore!

- Šukáš jako děvka!Včera do našeho hlavního města přijela tahle senzační skupina a věřím že pořádně rozproudila krev v žilách každému fanouškovi co si tuhle senzaci nenechal ujít. Já jsem seděla doma, protože nejsem nějaká fanynka tehle skupiny. Mám od nich nějaké oblíbené písničky, ale tímto končí. Jsem fanynka Dir En Grey, Tokio Hotel, Die Happy a The Paranoid, zbytek skupin poslouchám, protože se poslouchat prostě dají.

Když už tu ale byli, tak na jejich počest, že vůbec zavítali do takového chlívu jako je Česká Republika, tu dávám mojí nejoblibenější písničku "Not the American Average" a její dosti neslušný překlad. Příjemný poslech drazí moji.

Frezz - Dokázal (Song, který mi zachránil život a přiměl mě bojovat za své sny)

26. ledna 2013 v 12:40 | Katharina Klein.
Musíš prožít to peklo,
které v sobě nosíš dlouho.
Cesta života je těžká,
tys to dokázal.


Raego - Jediný co mám

1. prosince 2012 v 9:35 | Katharina Klein.


Nemám náladu Vám tu psát do deníku. Poslední dva týdny mám šíleně hektický život, který se mi neustale mění ze sekundy na sekundu, ale tak to je jedno..

Dávám Vám tu písničku, která pro mě hodně znamená. Ten text, ty slova...To je vícemeně víc než pravda. Většinou, když jí poslouchám tak mám slzy v očích a vzpomínám.

Hlavně miluji ten refrén. To je něco co mě chytne za srdce a příjemně hřeje. Nejen z toho důvodů že zpěvačka je nádherná s okouzlujicím hlasem, ale už z toho důvodů, že to co zpívá, sedí přímo na jednoho člověka v mém životě. V životě mu to sice neřeknu, na to nemám tak moc odvahy, přitom by se nic špatného nestalo, protože já dokonce vím, že tyhle slova by ho potěšili, ale...prostě ale. Snad mě znáte. Tvrdohlavá Katharina Klein.

Přejí krásnou sobotu a nádherný víkend.

Kreyson - Není marné žít / Vzdálená.

2. října 2012 v 17:37 | Katharina Klein.

Není marné žit - Písničku kterou jsem slyšela naživo a šel mi z ní mráz po zádech. Nebudu Vám tu popisovat jak moc jsem na to pařila, ale věřte mi že jsem si to užila naplno. Tuhle písničku naprosto miluji a nejvíce mě dostává refrén a kytarové sólo před refrénem. Láďa Křížek má božský hlas a jeho kapela si dobře hrájí s tóny v téhle písničce. Narovinu Vám ale řeknu, že mě nejvíce dostává ta kytara.

Vzdálená - Další písnička, kterou jsem slyšela naživo a vzhledem k tomu že jí znám odmalička jsem se u ní málem rozbrečela. Poslouchala jsem jí jak mi byli tak tři roky a jak právě hrál se svým bratrem a říkali si Damiens. Do dnešní doby znám tuhle písničku navzpamět a jak jsem jí slyšela poprvé ve verzi Kreyson tak jsem věděla hned, že to je láska na první poslech. Líbí se mi ty výšky co Křížek zpívá. Babička mi sice říká, že místama jí to připadá jakoby zpívala holka, ale ona není rockerka jako já, takže to cítí a vnímá úplně jinak. Doporučují tuhle písničkou si poslechnout. Kdyby se mě někdo zeptal, která písnička se mi líbí víc jestli není marné žít a nebo vzdálená, tak řeknu vzdálená. Není marné žít má sice plno energie, ale jak jsem psala předtím..tahle písnička je moje srdcovka už odmalička a věřím že to tak zůstane i do mých starších let.

Lucie Bílá ft Pavol Habera - Láska šialená

23. srpna 2012 v 14:16 | Katharina Klein.

Lucie Bílá je pro mě nejlepší zpěvačka ČR. Je to nádherná ženská s úžasným hlasem a perfektním stylem. Vždycky jsem jí chtěla vidět naživo a v Slavíkovi jsem nejvíce fandila jí. Možná, že tu nemáme zpěvačky jako je Lady GaGa, Britney Spears nebo Rihanna, ale na takovou zpěvačku jako je ona můžeme být pyšní.

Tahle písnička je z filmu fontána pre Zuzanu 2. Je z roku 1993, což znamená že je starší než já. Tuhle písničku jsem slyšela poprvé díky kvůli mojí mamky. Jely jsme spolu někam autem a ona měla celé dc soundtracku tohodle filmu. Hned jak jsem tuhle písničku slyšela tak se mi velmi zalíbila, protože podle mě je to fakt úžasná rocková pecka. Pak když jsem zjistila, že to zpívá Bílá s Haberou, věděla jsem že jak příjdu domů tak co bude první hned jí budu stahovat a to se také stalo.

Nikdy jsem na veřejnosti ani neřekla, že se mi tahle písnička líbí. Před dvěma týdny jsem to poprvé řekla mojí nejlepší kamarádce Lucy a panu F. jinak jsem si tohle utajovala pro sebe.

Hodně se mi líbí i text písničky, takže ikdyž je to český a slovenský text tak Vám ho tu dám.

PS: Jak tenhle klip viděla Lucy s panem F. nemohli uvěřit, že tohle je Lucka. No jo, je tu mladá a je tu velká rockerka. Kéžby taková byla i v dnešní době, to vím, že bych jí měla radši než teď.


Len na tebe záleží
Vie to kresťan aj žid
Obdařím vás pláčem
Jsem polykačkou lží

Chcem sa prehorieť - Nejsem sláma
Chcem sa prebolieť - Pánbůh s náma

Láska daj mi znamenie
Kam mám za tebou ísť
Písek bude z kamene
A z touhy nenávist

Málo o mne vieš - Mám svůj kříž
Splním to čo chceš - Uhoříš

R: Budem se bránit až tam
Kam brání se láska
Ten kdo se bráni je sám
Ja ráda se vzdám

V ukradnutej chvíli nám
Dáva svoj nežný jed
Nejlepší jsem šílená
Tak to vyzkoušej hned

M-M-Málo o mne vieš - Mám svůj kříž
Splním to čo chceš - Uhoříš

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám

Málo o mne vieš - Mám svůj kříž
Splním to čo chceš - Uhoříš

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska(jee jee jee)
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám (Ou, jeee)

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska(jeeeee)
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám (Vou, vou, vou, vuo, vuo je)

Holki - Pro mámu

21. srpna 2012 v 19:10 | Katharina Klein.

Když už je tu téma týdne máma tak Vám sem i jednu písničku opravdu s krásným textem.

Myslím si, že tohle by mohl znát každý, protože je to taková česká klasika. Já od téhle holčičí skupiny mám doma všechny cd a ráda si je pouštím ještě do dnešní doby, protože jejich písničky jsou prostě úžasné.

Tahle písnička si mě získala hlavně textem. Je toho hodně co bych chtěla mojí mamince říct, ale vím že třeba něco takového by mě v životě nenapadlo. A hlavně tuhle písničku hodně poslouchám s mojí babičkou takže je to něco jakoby náš hit.

Byly časy kdy jsem uměla text nazpamět, ale teď už mám nějaké nedostatky a sem tam když si tu písničku zpívám tak se seknu. Nojo nikdo není dokonalý ;D

Mám jeden takový sen. Nazpívat tuhle písničku v rockové baladě a poslat jí jenom mojí mamince. Vzhledem k tomu, že mám skupinu tak by se mi to mohlo podařit, tak snad se mi to splní.

Anna Veselovská - Na cestě.

13. srpna 2012 v 12:12 | Katharina Klein.

148748_390251817664217_586226501_n_large

ZA TUHLE PÍSNIČKU DĚKUJÍ BLOGÉRCE DENISKA, PROTOŽE KDYBY SI JÍ NEDALA NA BLOG TAK BŮHVÍ ZA JAK DLOUHO BYCH JÍ NAŠLA. DÍKY PUSO :***

Včera jsem tento song poprvé slyšela v rádiu jak jsme jeli ke mně domů do Petřvaldu. Hned jsem se do té písničky naprosto dostala. Ze začátku jsem si sice říkala co to je, ale pak jak jsem začala vnímat hudbu a text tak mi bylo jasné, že tu písničku musím prostě najít. Zákon schválnosti - v rádiu neřekli jak se písnička jmenuje ani kdo jí zpívá. To je fakt pech!

Snažila jsem se jí najít na youtube, ale bez úspěchu. Ani jsem se nedívala, když jsem neznala ani název písničky. Podle refrénu jsem si myslela, že se to bude jmenovat nějak zlá cesta apod. Omyl. Jmenuje se to na cestě, ale ta cesta tam pořád prostě je, zas můj instinkt není špatný! :D

Ztratila jsem naději a řekla jsem si že si třeba počkám až jí budou hrát na očku. K večeru jsem projížděla všechny mé oblíbené blogy a jako předposlední byla Deniska, která tuhle písničku měla v článku!! O maj gád - hned jsem si jí pustila. Jak jsem viděla ten název na cestě, věděla jsem že to musí být ona a taky že jo!! Hned jsem jí psala komentář jak jí zbožňuju a děkuju a další srdce ryvné řečičky :)

Fakt jsem ale za tuhle písničku šťastná. Ještě najít usb, hodit si jí do mobilu a je to naprosto okay.

Justin Bieber >> As Long As You Love Me ft. Big Sean

12. srpna 2012 v 21:30 | Katharina Klein.
Tumblr_m8mth7tbuz1r8g2epo1_500_large

KLIDNĚ SI MĚ UKAMENUJTE A MĚJTE MĚ ZA NEJVĚTŠÍ POZERKU NA SVĚTĚ, ALE JÁ JSEM SE DO TÉHLE PÍSNIČKY NAPROSTO ZAMILOVALA!

Vy co mě znáte už delší dobu, tak víte že poslouchám tvrdší hudbu, ale že mám své výjimky jako je právě JB. A proto Vám tu dávám jeho nejnovější písničku. Videoklip jsem viděla poprve dneska a naprosto jsem se do něho zamilovala. Líbí se mi ta choreografie. Mějte mě ještě k tomu klidně i za blázna, ale já si naučím a vzhledem k tomu že jsem milovník tance a umím toho fakt hodně, tak vím že to zvládnu! (chcete tu pak video? ;DDDDD)

Naprosto jsem se zamilovala do téhle písničky. Ne, nepatřím mezi ty bláznité fanynky, z toho jsem už vyrostla a když už tak od toho tu mám Billa Kaulitze abych se chovala jako posedlá pipinka. JB je, ale úžasný a ten kdo to nevidí, tak je buď totálně závistý člověk a nebo..já vlastně ani nevím. Proč tahle slova? Viděla jsem jeho dokument never say never a to mi stačí k tomu, abych si vůči němu vybudovala nějaký respekt. A nějaké kecy, že to dělá pro prachy? Panebože děláte, jakoby jste někdy nechtěli být při penězích!

Rozhodně Vás žádám aby jste se zdrželi haters komentářů. Ne, nemusíte ho mít rádi jako já, nemusíte mít k němu takový respekt jako já, ale tohle fakt miluju jak někdo o někom mluví že je gay, buzerant a další hovadiny a přitom sám ještě nic v životě nedokázal. Škatulkovat lidí do různých skupin umí každý, ale něco dokázat už je těžší že?

Nebudu Vám tu psát něco ve stylu jako příjemný poslech apod. To si spíš sama pro sebe pošeptám, protože pro mě to opravdu příjemný poslech je! :))

Amanda Seyfried >> Gimme gimme gimme.

7. srpna 2012 v 14:25 | Katharina Klein.

Znovu jsem se zamilovala do písniček Mamma mia. Od té doby co jsem to viděla v letním kině jsem si znovu našla k tomuhle filmu a i k těm písničkách svojí cestu.

Když jsem byla malá a ještě jsem neměla vybudovaný vlastní styl tak jsem skupina Abba poslouchala každý den. I když jsem jím nerozumněla, v té době byla pro mě angličtina jako španělská vesnice. Neříkám, že sice v dnešní době je to lepší, ale rozhodně jsem na tom líp než mi bylo šest let. Abbu poslouchal hlavně můj děda, takže když tak vlastně nadtím uvažuju, tak díky něho jsem to začala poslouchat. Poslouchali jsme to vždycky spolu, oba dva seděli vedle sebe na gauči, poslouchali písničky a užívali jsme si tu pohodu nic nedělání. Byli to zlaté časy, to si pište.

Takže když to tak shrnu děda mě naučil poslouchat Abbu. Nějaký podíl má na tom i moje bývalá základní umělecká škola. V hudební výchově jsme hodně zpívali jejich písničky. Je to klasika, zná to každý a nás to bavilo. A další velký podíl měla na tom moje mamka, která mě přivedla k tomuhle filmu. Já jsem ani nevěděla, že nějaký takový film existuje, ale moje mamka byla kdysi maniák na stahování a vypalování filmů. Nebojte se, nedělala žádné piratské kopie, stahovala to pro své potěšení. Vlastně díky ní máme doma velkou zásobu dvd, ale to teď odbočují od tématu, jsem strašná že?

No, takže jsem se podívala s mamkou na ten film a byla to láska na první pohled i na první poslech. Pak mě to ale nějak přešlo a potom kině jsem tímhle filmem zase začala žít. Stáhla jsem si celý soundtrack a jen poslouchám a poslouchám. Těch písniček mám více oblíbených ale vybrala jsem si zrovna tuhle, protože je na ní videoklip, který naprosto zbožňuju a hlavně zpívá to Amanda. Ten její zářivý úsměv, dlouhé, bloňdaté vlasy a jemný hlas z ní naprosto dělá anděla. Myslím to vážně!

LaFee >> Album - Frei.

6. srpna 2012 v 17:08 | Katharina Klein.
Jako úvodní skladba tohodle alba se mi výběr právě tehle písničky velmi líbí. Už i volbou textu ( v refrénu je např. srdečně vítej v mém světě, přepisují historii, opona padá) Na téhle písničce se mi líbí že má energií, že už po prvním poslechu si v duchu říkáté že si musíte poslechnout celé album a napnutě čekáte co bude dál. Tuhle písničku hodnotím číslem 1!

Tuhle písničku si troufnu přírovnat k té první, protože mám u ní naprosto stejné pocity. Při sloce jen tak oddechuji a čekám co příjde dál a refrén je zase nabitý energií. Jediné z čehož jsem zmatená je text písničky. Když jsem se snažila shrnout v mé hlavě překlad a popsat na co jsem přišla vzniklo mi to že nějaká křehká dívka ( v písničce je nazývaná jako panenka) se snaží protančit mezi lidmi co jí nenavidí. Dává Vám to logiku? Mě samotné ne :D Písničku ale bodují číslem 1 protože je fakt úžasná!

Písnička o rozchodě. Zaujal mě hlavně její text protože jakou písničku znám která se týká rozchodu, vždycky se dočkám slov ve stylu jak mi scházíš, chci tě zpátky apod. Samozřejmě je v téhle písničce bolest ale je tam i světlo naděje, že vše špatné je pro něco dobrého. Musím říct že tahle písnička si mě získala hlavně textem než hudbou. A proto jí bodují číslem 2!

LaFee >> Ich bin.

5. srpna 2012 v 16:50 | Katharina Klein.

V pátek jsem Vás seznamila s mojím největším vzorem LaFee a s její druhou písničkou a dneska Vás seznámim s její první písničkou z nového alba Frei.

Nebudu se opakovat jak jsem byla šťastná když LaFee po dvou leté pauze oznámila svůj comeback. Také se Vám tu nebudu opakovat že změnila i styl, ale něco z jejího starého já tam zůstalo a to můžu sto procentně posoudit, protože mi tu ve sluchátkách hraje celé její nové album Frei.

Panik >> Neustart.

4. srpna 2012 v 0:06 | Katharina Klein.
Posledních pár dní se budou mé články točit hlavně kolem Německé hudby. Hodně lidém sice radost neudělám protože dnešní dívky sní hlavně o městěch jako je New York, Las Vegas apod. , ale já jsem v tomhle ohledu jiná. Mě nezajímá nic jiného než Německo. Proto Vám představují další mojí oblíbenou kapelu a to Panik.

Tyhlety kluky můžete znát i pod starým jménem Nevada Tan. Vznikly roku 2005. Nevím co se v tomhle období dělo že vznikly samé úžasné hvězdy jako je Tokio Hotel, LaFee nebo právě zmíňování Panik. Jejich hudba je smíšeniná rocku a rapu. Některým po téhle větě asi utkne v hlavě myšlenka že to jsou druzí Linkin Park, ale podle mě to není pravda. Ale to už je věc názorů, možná jak si zase ke konci článku pustíte jejich písničku tak Vám ohdně LP připomínát budou, ale mě fakt ne.

LaFee >> Prinzesschen.

3. srpna 2012 v 0:05 | Katharina Klein.

Dneska odpoledne jsem Vám napsala článek o své nejoblibenější dívčí skupině blacklisted me a teď na večer než mi pan F. nachystá vepřovou čínskou polévku a než se půjdeme dívat na film noc hrůzy Vás seznámím s mojí nejoblibenější zpěvačkou a s mým velkým vzorem.

LaFee neboli Christine Klein (Už aspoň víte kde jsem vzala tu inspiraci Katharina Klein) je pro mě zpěvačka číslo jedna. Není to jenom tím že je z Německa a já jsem Německém naprosto posedlá, je to tím jaký má styl a jak zpívá. Hned poprvé jak jsem jí slyšela a viděla videoklip který najdete na konci článku jsem věděla že budu její fanynka. A tou jsem do dnešní doby.

Blacklisted me ft. Nicholas Matthews >> Reprobate romance.

2. srpna 2012 v 17:01 | Katharina Klein.


ZDROJ - Moje pc galerie

Když jsem poprvé uslyšela tuhle písničku a vlastně i hlas těchto dívek, nevěděla jsem čemu dřív se mám udivovat. Jestli tomu úžasnému stylu co děvčata mají nebo úžasnému hlasu z jejich hrdel. Pouštěla jsem si jejich videoklip stále dokolečka a nemohla jsem se ho nabažit. Od té doby se tyhle slečny staly pro mě velkým vzorem jak hudebním tak i stylovým.Díky Lexus (Ta je na obrázku na pravo) se mi třeba zalíbil účes který teď také často nosím. Natupírované vlasy a hodit si je do culíku. Nemám to sice tak dokonalé jak ona ve videoklipu který si za chvíli pustíte ale věřím že časem se tomu poddám a budu mít takové úžasné vlasy jako ona. A nebo se mi také zalíbili pírka ve vlasech. Teď nedávno v jednom obchodě jsem tyhle pírka do vlasů našla jen za 30 kč!!! Samozřejmě jak budu mít výplatu z brigády hned si je zajedu koupit a přiberu si k tomu naušnice >> velké, modré peříčka
 
 

Reklama