Únor 2013

Schluss!! -_-

12. února 2013 v 13:03 | Katharina Klein.
Opravdu mě nebaví číst komentáře od lidí "kteří mě celkem a dlouho znají". Vadí mi, že chodí na můj blog a jenom kritizuji a sprominutím špehují tu můj život. Jestli je jejich život tak nudný že nic jiného než číst si moje články neumí tak to jejich mínus, ale já mám tenhle blog pro výkřik svých emocí a pro lidi, kteří mě OPRAVDU ZNAJÍ a ví jaká jsem. Proto tenhle blog ruším a přemístila jsem se na jiný. Nové jméno, nová přezdívka a anonymita. Tímhle článkem se omlouvám dáááámičkááááám, které jsem chodili sbírat drby a pak to bůhví s kým rozebírali.

AFFS mojí Vám se ozvu na FB a napíšu Vám svojí novou stránku.

Neberte to tak, že jsem slabá a bez boje odcházím, ale jsem znechucená tím, že takový lidé chodí sem a čtou si moje články. Ale s tímhle je konec. Nebudu tu před takovými hrdinkami, které nepoví pravdu ani do očí, dělat ze sebe debila.

Jdu se ozvat na Vaše FB. Tschus!!

Humanoid City - Tom v akci >> Pain of love

11. února 2013 v 16:36 | Katharina Klein. |  TH - Videa
Vy co mě znáte nějakou delší dobu, tak víte že mě fascinuje pohled na Toma jak hraje na kytaru. Je v jiném světě. Ve světě, který patří jenom jemu a jeho elektrické krásce. A Když ho pozoruji, tak upadám s ním do toho světa a jsem jím naprosto okouzlená.

Když jsem se znuděně dívala na dvd Humanoid City, protože jak jsem psala už předtím, tenhle jejich koncert byl pro mě opravdu velkým zklámáním, tak ale příjemný poslech jsem měla u písničky "Pain Of Love", která je z tohodle dvd má nejoblibenější. To jsem ale nevěděla co mě na konci bude čekat..

Bill přestal zpívat, protože už byl závěr písničky a odběhl, jako obvykle, někam do zadu. Tom se přihnal ke Georgovi a společně se vyžívali ve hraní. Pk se vrátil na své místo a začalo jeho naproto šílené solo.

Už předem si dokážu představit Vaše komentáře ve stylu "Slyšel/a jsem lepší solo, tohle je shit" "Lehké tohle zvládne i moje babička" apod., ale já jak jsem to viděla poprvé, tak jsem na to zírala s otevřenou pusou a poprvé jsem jen z melodie zažila jaký to je pocit, když Vás příjemně mrazí po celým těle.

Pak jsem našla tenhle úsek na youtube a od té doby tohle video patří do mých top 10, které si každý den několikrát zasebou pustím.


OPRAVDU SE MI TO ŠÍLENĚ LÍBÍ!!!!!


TOKIO HOTEL.

11. února 2013 v 16:20 | Katharina Klein. |  Tokio Hotel

Čtyřčlená pop rocková skupina pocházejicí z Německa. Velmi výrazná osoba tenhle skupiny je zpěvák Bill Kaulitz (1.9.1989), který hlavně fanoušky zaujal svým vzhledem. Další člen je jeho o 10 minut starší dvojče Tom Kaulitz (1.9.1989), který hraje na kytaru a na koncertech zvládá hrát i na klávesy. Další člen je pohodový basista Georg Listing (31.3. 1987) a naši slavnou čtveřici uzavírá bubeník Gustav Schäfer (8.9. 1988). Spolu fungují od roku 2001, kdy si říkali "Devilish". V roce 2005 vydali první album s názvem "Schrei" pod jejich novým jménem Tokio Hotel, jak je všichni známe.

01. Fotky
02. Videoklipy
03. Videa

Snažíš se mě strhnout dolů, ale to se ti nepovede, protože každý je strůjcem svého štěstí a já mám člověka který mě správnou cestou vede!

3. února 2013 v 19:54 | Katharina Klein. |  Life.
Nejlepší způsob jak zahojit bolavé srdce je, že odpustíš milujicímu člověku a dáš mu šanci aby ti mohl dokázat, že osudný večer s jeho namyšlenosti a arogantnosti byl jen pouhý zkrat, který se nebude opakovat. Včera jsme si s panem F. psali snad 10 hodin v kuse a po půl noci kdy jsme navázali na téma čtvrtek jsem se neudržela a pomocí textu písniček od Tokio Hotel a jejich písnich "In your shadow i can shine" a "Spring nicht" a pomocí písničky od LaFee "Wer bin ich" jsem mu naznačila, že o něho mám stále zájem a že nechci nic zahodit. Ať se mezi námi stalo cokoliv a ještě cokoliv stane, ať já mám milion zkratu a on též, tak stejně ho vždycky budu potřebovat a chtít ve svém životě.
Není nic lepšího než když Vás celý den vaše mamka kritizuje, že to děláte špatně, tamto děláte špatně a jenom pořád po vás řve místo aby ocenila aspoň snahu. To je vlastnost, kterou na mamce naprosto nesnáším a zajímalo by mě kde na ní přišla. Jeden den se chová jak nejlepší mamka, nejlepší kamarádka a sestra v jednom na světě a druhý den Vás zkritizuje dokonce za to, že jste se opovažili jít ve tři ráno na záchod. Dobře, já chápu, že ty schody vržou stylem, že by to probudilo i mrtvého, ale co jsem měla v noci jako dělat? Já se snažila usnout, protože jak znám své lidi, tak jsem přesně věděla co mě ráno bude čekat jakmile vstanu, jenže s plným močovým měchýřem, ještě když ho máte podchlazený a bolí Vás sebemenší pohyb, to opravdu nešlo vydržet.
Stáhla jsem si nějaký katastrofický film "Nic nás nerozdělí", takže po romanech pro muže, co za chvílí začnou na nově se budu na to dívat a dneska půjdu brzo spát, protože poslední dobou chodím spát fakt pozdě a pak jsem šíleně utahaná, za jeden den vypiju tak čtyři kávy a účinek kofeinu mi trvá snad jen hodinu.


Namida no hoshi - 4.Díl

2. února 2013 v 15:52 | Katharina Klein. |  Namida no hoshi.
Vzhledem k tomu, že chcete abych v povídce pokračovala, ale poslední díl jsem tu napsala 5tého listopadu, tak Vám tu dávám menší shrnutí co se za ty tři díly mezitím odehrálo.

Manažerka skupiny Vulgar Engels, domluvila šesti měsiční turné po boku kapely Dir En Grey, kdy poslední a hlavní koncert se odehraje v Tokyu. Mladé rockerky Katharina (Zpěvačka), Lee (Kytaristka), Lucy (Baskytaristka), Ivča (Bubenice) a Květka, která hraje na klávesy, strávili dva týdny před odjezdem v jednom hotelu Berlíně a několik hodin denně trávili čas ve studiu, kde dávaly dohromady novou písničku The Catalyst, kterou Katharina vymyslela, pro tuhle událost. Po dvou týdnech nastal den odjezdu, kdy se stalo několik zvratu. Katharina se ošklivě pohadala se svým přítelem, bývalým členem ze skupiny Cinema Bizarre, který podlehl alkoholu a trávy. Ten se s ní loučí se slovy, že za těch půl roku se dá dohromady aby mohli být spolu zase šťastní. Katharina nasedá do taxíka a jede na letiště, kde na ní čeká už zbytek kapely, vstřic nových zážitků.

4.Díl >> Čas má plné kapsy překvapení.Tokio Hotel DVD mánie (Schrei, Zimmer 483 und Humanoid city)

2. února 2013 v 11:37 | Katharina Klein. |  Koš plný smetí.
Není nic lepšího než na zvýšený adrenalin, zakrvacené srdce, zjizvenou duši a opětovnými sebepoškozovacími myšlenky si dopřát chvílí orgasmu u skupiny, kterou milujete. Včera jsem si stáhla DVD live od mých miláčkůch Tokio Hotel a rozhodla jsem se Vám o tom napsat. Říkejme tomu, třeba recenze.

SCHREI (2006)(Bill und Jasmin při písničce "Schrei")

Slečna dominantní v servirské košili.

1. února 2013 v 17:56 | Katharina Klein. |  Zachycené momenty samsungem star.
Vzhledem k tomu, že stále jsem plná zlosti, stále mám zvýšený adrenalin a stále mám chuť řvát do světa jak ho nenávidím, jsem se rozhodla, že nakonec Vám tu své včerejší fotky co mi nafotil můj osmiletý brácha dám.

Nejsem žádná modelka, to ví každý, ale tahle fotka se mi líbí. Trvalo sice dlouho než jí brácha vyfotil, protože se mu strašně třepala ruka, takže každá fotka byla rozmazaná, ale výsledek stál za to. Proto jsem si jí flákla hned na FB jako profilovou a dávám jí sem i do menu jako uvítací fotku ať každý zatoulaný, nový návštěvník tohodle blogu ví s kým má tu čest. U té druhé fotky jsem dala znát svojí nudu a trošku jsem jí upravila. S fotkama to moc neumím, takže nečekejte nic světového. Třetí a poslední fotka je taková normální a je přes webku. A Jako poslední Vám tu přidávám fotku s bráchou, kterou jsme vyfotili před těmi mými fotkami, jak jsme venčili našého psa Bruna. Snad se Vám ty fotky budou aspoň trochu líbit.


LaFee - Shut Up ( Písnička pro toho namyšleného, arogantního zmrda!)

1. února 2013 v 13:23 | Katharina Klein. |  Legální drogy.

Na to, jak jsem tu včera večer na blogu brečela, že mě moje múza zradila, tak dneska jsem nabitá tolik inspirací na článek, že se z toho návalu asi sama zhroutím. Nenávist. Znechucenost. Beznadějnost. Nejlepší múza asi.

Dneska je prvního druhý, což znamená, že dneska je to už 19 měsíců co ho mám v životě. Ano mluvím o Radimovi, nebo spíš o panu F., ale na to už mu seru. Žádný pan F.! Tahle přezdívka mu vznikla v době kdy byl pro mě jedinečný, dokonalý, byl to nejlepší a jediné co jsem měla. Teď bych na něho nejradši plyvla a dala mu facku jak nějakému malému spratkovi. Ta jeho arogance, to jeho "Ano, když jsi mi napsala že jdeš spát, tak ses měla hned odhlásit", ten jeho výsměch "Ty brečíš? To je mi líto :D Nemám ti psát? Ouu..myslím že poznáváš moje právé já! :D" , ta jeho dominantnost, ten jeho přístup ala mám boxera v kapse a chodím do MMA tak jsem king! JÁ NA NĚHO UŽ SERU, OPRAVDU SERU! Zhnusil se mi. Nesnáším ho.

V životě nechci mít s tebou nic společnýho! Po dnešním večeru jsi minulost!

Nebudu Vám tu popisovat tu nenávíst, kterou vůči němu mám. Nechám ať za mě mluví LaFee v téhle dokonalé písničce, protože ona vystihla úplně všechno, co mám teď na srdci já. A Rááááááďo ... Doufám, že hlavně tobě skočí tahle písnička do tvého seznamu Top 10!Protože je tu hlavně kvůli tobě, bejby!!!