Padesát odstínů šedi//Fifty shades of grey.

26. ledna 2013 v 22:49 | Katharina Klein. |  Koš plný smetí.

Strhujicí erotický román o temných touhách v každém z nás!!


To co na fotce držím v ruce je pro mě něco tak silného a důležitého, jak pro někoho je bible nebo kamasutra. Ta kniha mě naprosto ovládla. Poznala jsem díky ní svojí temnou, sexuální stránku a nechala jsem se jí naprosto pohltit. Četla jsem si různé recenze na tuhletu knihu a akorát jsem se setkala s různými urážkami. Jedná blogerka, nás čtenářky téhlete sexuální senzace, přirovnala k puberťačkám, které v ruce nedrželi nic jiného než bravíčko. No, názory na tuhle knihu jsou všelijaké. Já rozhodně patřím ke skupině žen, které okouzlujicímu Christianovi Greyovi podlehli.

Když se dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Christian je pohledný, chytrý a… tajemný. Naivní a nevinná Anastasia si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Christian není vůči její kráse, šarmu a charakteru imunní a připouští, že on po ní také touží - ovšem za vlastních, specifických podmínek…

Díky té knize jsem pořádně ani nejedla, nepila, s nikým jsem nekomunikovala, nepociťovala jsem absťák, takže jsem i dost ušetřila na cigaretách, byla jsem prostě touhle knihou posedlá. Byla bych schopná ji přečíst za jeden den, což jsem nechtěla. Chtěla jsem si tu knihu užít a také, že jsem si jí užila.

Samozřejmě i u mě by se našla nějaká kritika, ale k té kniize mám tak silný vztah, že nejsem schopná ani pomyslet, že bych na tuhle knihu měla jen říct, natož napsat do eteru, nějakou křivdu.

Před dvěma dny vyšla druhá čast v češtině a já už jí mám stáhlou v počítači a teď chystám svoje rozbouřené hormony na další dávku téhle písemné rozkoše.

Stáhla jsem si i první díl do pc abych Vám tu mohla dát jeden zajímavý úryvek. Je z předposlední kapitoly a je to erotická scéna, které se mi z téhle knihy líbila nejvíc a která má poddíl na tom, že jsem trochu změnila svůj sexualní žebříček a své touhy a přání. Trošku jsem to ale poupravila, zkopírovala jsem jen to nejlepší a nejvíc záživné, takže pokud si tohle budete někdy číst v té knize, tak se nedivte, že je tam toho trochu víc. Jsem zvědavá co na to řeknete:


"Zůstaň tady."
Stojím čelem k posteli. On se sklání a šeptá mi do ucha: "Počkej tu a dívej se na postel. Představuj si, jak tam ležíš, spoutaná a naprosto v mé moci."
Můj ty bože.

Na chvíli se vzdaluje a já ho slyším u dveří, něco si tam bere. Všechny mé smysly jsou zbystřené, jako bych i lip slyšela. Sáhnul pro něco na stojan s bičíky a důtkami vedle dveří. Do háje, co se chystá dělat?

Vztáhne přede mě ruce, po stranách se o mě otře paže mi. V pravé dlani svírá kožené důtky. Pamatuju si jejich název už od první návštěvy v této místnosti.
"Dotkni se jich," zašeptá a zazní přitom jako sám ďábel. Mé tělo v tu ránu vzplane odezvou. Váhavě zvedám ruku a dotýkám se těch dlouhých pramínků. Je to spousta měkkých kožených střapců s malými korálky upevněnými na jejich
koncích.
"Tohle použiju. Nebude to bolet, jen ti to prokrví kůži a budeš díky tomu velmi citlivá."

"Stůj klidně," nařídí mi, políbí mě na hýždě a dvakrát mě do nich jemně kousne, až přitom zatnu svaly.
"Teď si lehni. Na záda," dodá a pleskne mě přes zadek tak silně, až nadskočím.

Skloněný nade mnou mi opatrně zasouvá sluchátka do uší a pokládá iPod někam za mou hlavu.
"Nadzdvihni hlavu," nařizuje mi a já to okamžitě provedu. Pomalu mi navléká masku a přetahuje mi její elastickou pás ku do týla. Odteď už nic nevidím. A navíc mi ta páska přidržuje sluchátka v uších.

Něco téměř nesnesitelně měkkého se mi otírá o krk. Lenivě se to pohybuje dolů po hrdle, pomalu mi to sjíždí na hrudník a přes prsa, laská mě to. tahá za bradavky. Je to tak jemné, lehce to po mně klouže. A tak nečekané. Je to kožešina!
Kožešinová rukavice?

Cítím, jak mi při tom jemném dotyku tvrdnou bradavky. a sotva popadám dech. přemýšlím, kam se jeho dlaň zatoulá příště. Ale najednou je pryč a já vnímám, jak se mé kůže dotýkají střapečky důtek a sledují stejnou stezku, kterou jim předtím vyznačila kožešina.

Zlaté a stříbrné nitky jednotlivých tónů se mísí s měkkými doteky kožených pramínků na mé kůži. bloudících po mém těle. ach ne... jsou pryč. A znenadání dopadají v ostré spršce na mé břicho.
"Auu!" vykřiknu. Překvapilo mě to. Ale nedá se říct, že by to přímo bolelo, jen to všude zaštípalo. A potom mě šlehne znovu. A silněji.
"Ááách!"

Tak co na to říkate dámy? ..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Houp Houp | Web | 27. ledna 2013 v 10:24 | Reagovat

Já bych čtenářky nepřirovnala k puberťačkám, protože to ve světě čtou vyspělé ženy, takovou čtenářku tohohle si představím asi jako představitelky Sexu ve městě :D  Mě osobně tato knížka moc neláká, ani ne tak kvůli obsahu (to bych si klidně přečetla, poznat své ďábelské sexuální já, zní vážně zajímavě) ale já nesnáším komerčnost, a přehnaně propagované knížky :D Nikdy jsem nečetla Harryho, Stmívání, Pána prstenů, nevím proč, ale jakmile z toho někdo udělá bestceller který čtou i nečtenáři, tak mě to neláká :O Jsem asi divná :DDD
Každopádně, zlatíčko, děkuju za ten dechberoucí, srdcervoucí komentář! Jedno je stále stejné, seš moje nejvíc nejoblíbenější komentátorka, protože ty tvoje komentáře dokážou pohladit dušičku a roztetelit úsměv na tváři! :D Moc ti za děkuji a i když na blog už tolik nezavítáš já jsem stále chodím a ráda, i když někdy třeba nemám čas ti něco okomentovat :O

2 Tessule Tessule | Web | 27. ledna 2013 v 12:03 | Reagovat

Dneska z toho byla ukázka v Blesku:D hned jsem si vzpomněla na tebe jak jsi tu fotku dávala na fb:D  jako vypadá to celkem zajímavě, nevím jestli by mě bavila celá knížka, možná jenom kousky, viz. ukázky co jsi sem dala:D

3 Ame Ame | Web | 27. ledna 2013 v 14:11 | Reagovat

já nejsem moc čtenář knih už vymýšlím už to jak nečíst knihy k matuře :D jestli jsem za celý svůj život přečetla 10 knih tak je to hodně :D tak nevím, jestli bych si ji přečetla :)

4 *Ejdrien* *Ejdrien* | Web | 27. ledna 2013 v 14:25 | Reagovat

Na tuhle knížku slyším samé chvály! Na každém druhém blogu tyjo! :DD Takže myslím že se ze mě brzy stane čtenář a knížky si chci pořídit taky :D :) Místo abych četla povinnou četbu tak si raději koupím tohle! :D :))

5 † Therr † † Therr † | Web | 27. ledna 2013 v 15:04 | Reagovat

O této knížce jsem teď četla v Joy, asi si jí taky pořídím. Také sem na ní slyšela samé chvály. No ... asi si já taky brzy pořídím :D

6 cincina cincina | Web | 27. ledna 2013 v 15:48 | Reagovat

Moje kamarádka tuhle knihu přečetla za jeden den a druhý díl taky. Pořád mi říkala, jak je to dobré a ať si to přečtu, že s někým o téhle knize potřebuje mluvit. Nakonec, když to začala číst další z mých kamarádek, jsem neodolala a tu knihu jsem si včera stáhla:) Začátek je zajímavý. Pohltilo mě to, protože s každou stránkou a kapitolou si říkám, co asi bude dál, takže si myslím, že tak do dvou týdnů ji přečtu:) Nedivím se, že se ti líbí. Je to úžasná kniha, i když pořád někde čtu, že je to jenom napodobenina Twilight. Nemyslím si to.

7 *Ejdrien* *Ejdrien* | Web | 27. ledna 2013 v 16:48 | Reagovat

Draháá kde si stáhla ten první díl do pc? :O Já si to chci stáhnout at to můžu číst v mobilu a nikde to nemůžu najít ://

8 Machiina Machiina | Web | 27. ledna 2013 v 20:20 | Reagovat

Bože!!!Já to snad přečetla na jeden dech..úplně jako by se ve mě projevilo nové já!Hned bych to četla,četla,četla..
Už mám další knihu,co chci..

9 Lee Lee | 27. ledna 2013 v 21:33 | Reagovat

ou.. Tak ohle je naprosto šílenééé. nevídím se, že tě to dostalo...:DD šílenééé bych řekla.. kdybych neměla toli nih do školy přčtu si ji snad někdy.. ;-) =DD :-D

10 Em Age Em Age | Web | 29. ledna 2013 v 14:11 | Reagovat

Nečetla jsem tuhle knihu, tak nemůžu soudit. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama