Prosinec 2012

Poslední opilecká akce v roce 2012.

31. prosince 2012 v 21:11 | Katharina Klein. |  Life.
Zlatíčka moje. Poslední článek v tomhle zkurveném roce. Předem se omlouvám za chyby, ale už jsme stáhli lemonda a teď pijeme fernet. Do toho od začátku pití to zapijím big shockem, takže jsem už jasná jak hvězda na nebi. Je mi dobře, je mi horko a mám příjemnou společnost.

Všem Vám upřímně přejí šťastný nový rok, hodně štěstí, lásky a mnoho úspěchu. Snad ta 13ka bude šťastná. Já se budu snažit v novém roce napravit chyby, které jsem udělala v tomhle roce. Pokusím se získat zpátky do svého života to co potřebují a bez čeho neumím žít. Sice nevím jak, ale za pokus to stojí.


Pro tento rok se loučím. Jdu si užívat, jdu vypnout, jdu se smát. Sice se mi do očí derou slzy, ale je Silvestr a já plakat nechci. Chci aby aspoň poslední minuty tohodle roku byly krásné. Jdu si dát cigaretu a jdu se dívat na superstar. Mějte se fanfárově a pijte, ale nepřežeňte to! :)

http://ask.fm/KatharinaKlein443


Jsem mrcha letím tmou.

30. prosince 2012 v 22:40 | Katharina Klein. |  Life.
Konečně jsem se dostala ze dna a znovu jsem tam spadla. Dneska jsem jen tak přemýšlela nad tím proč jsem se narodila. Opravdu tu jsem jen kvůli tomu abych ubližovala jiným? Abych dělala rychlá rozhodnutí bez přemýšlení a pak žila v depresích? Abych pořád dělala chyby? Připadám si jako ztracený případ. Směju se 13ti letým pipinkam na facebooku, které mají statusy ve stylu, proč vůbec žiju a teď si připadám jak ony. Proč tu vlastně jsem?

Doma se něco děje. Nevím sice co, ale děje. Tak jsem byla ráda, že jsem na chvíli vypadla z domu a teď se tam šíleně těším. Cítím, že mě mamka potřebuje a když jí potřebují já, tak je vždycky při mě, tak teď chci být při ní i já.

Znovu jsem to udělala, znovu jsem tomu propadla, znovu jsem pocítila jaké to je nechat klouzat žiletku po své ruce. Ujelo mi to..Nejenže jsem se pořezala, ale strhla jsem si i kůži. Bolí mě to, štípe to, ale to je ten pocit, který jsem chtěla, který mi chyběl. Věřte tomu nebo ne, ale jak jsem to udělala, cítila jsem úlevu. Tu úlevu, kterou v takových stavách miluji.

Teď tu popijím big shock. Přijela zamnou moje nejlepší kamarádka Lee. Ani neví jak jsem jí za to vděčná, že je tu u mě, že se spolu smějeme a dělame kraviny. Lee, děkuji ti za všechno co pro mě děláš :** ZBOŽŇUJU TĚ! <3http://ask.fm/KatharinaKlein443


Dělám videoodpovědi.

29. prosince 2012 v 17:25 | Katharina Klein. |  Koš plný smetí.
Rozhodla jsem se na asku dělat videoodpovědi, díky mé zničené klavesnice se mi totíž nechce psát, takže pokud se mě na něco chcete zeptat tak prosím zde

http://ask.fm/KatharinaKlein443

Těším se na Vaše otázky cukrouši :))

Shinya na pivku.

29. prosince 2012 v 12:48 | Katharina Klein. |  DEG - Fotky
Sice pivo nepiju, ale s ním bych si zašla klidně i na dvě.


Unbroken.

25. prosince 2012 v 20:18 | Katharina Klein. |  Life.
Zlatka moje jak jste prožili Vánoce? Já jsem to měla na prd. Rodiče byli celý den v sobě, furt po sobě jen řvali a hádali se. Pak seděli u večeře s úsměvem na rtech a já jen protáčela panenky. Letošní Vánoce jsem si takhle nepřestavovala. Rozbalila jsem si dárky a šla jsem nahoru do pokoje radši na facebook, kde mi bylo fakt líp. Snad ty příští budou lepší, jinak to kalím a končím s Vánocema.

Ode dneška jsem u svého bráchy pana F. Jsem ráda, že jsem vypadla z domu. Zítra jedu za mým milovaným a budu u něho do pátku. Už se na něho těším. Budeme kupovat fernet, budeme se dívat na filmy, budeme farat kamiony, ikdyž on mi svůj kamion nechce dát do ruky ( :DDDDDD ) , ale hlavně budu s ním <3

Stáhla jsem si cd od Demi Lovato - Unbroken. Rock a emo styl a taková hudba? A co jako? Já tu babu miluju a miluju její hlas. A jsem spokojená. Zrovna mi hraje poslední písnička. Už asi měsíc se snažím stáhnout cd Dir En Grey - Vulgar. Takže jak dopíšu tenhle článek tak to zas půjdu hledat.

Jinak jsem si stáhla dodatek k the sims 3 obludárium. Hraju za upírku, jako Katharina Salvatore a jsem do toho šíleně zažraná.


Můj potkanek Čiko <3. Jsem ho musela vzít k panu F. sebou, protože doma vlastně nebudu týden a nikdo by se mi o něho nestaral.

Hodně stará fotka Die.

25. prosince 2012 v 14:53 | Katharina Klein. |  DEG - Fotky
Takhle vlastně vypadal v roce 1999. Hned bych na něho skočila. Úžasný.


Dir en grey - Obscure

18. prosince 2012 v 17:09 | Katharina Klein. |  DEG - Videoklipy

Nejvíc psycho písnička, kterou od nich znám. Když jsem jí slyšela poprvé byla jsem v osmé třídě. Narovinu Vám řeknu, že jsem měla z toho videoklipu strach ;DDDD. Jak jsem to viděla poprvé, byl to pro mě horor. A to jsem viděla cenzurovanou verzi.

Teprv před půl rokem jsem narazila na tu normální verzi a málem jsem se posrala strachy. Se divím, že v Japonsku vůbec něco takového povolili.

Tahle písnička má na mě velmi zvláštní vliv. Vždycky jak jí poslouchám si připadám jak v tranzu. Mám při ní zvláštní pocity a zvláštní náladu. Však se na to sami podívejte a možná pochopíte ;)


Shinya z videoklipu obscure.

16. prosince 2012 v 16:00 | Katharina Klein. |  DEG - Fotky
O tomhle videoklipu Vám dneska budu psát. Máte se na co těšit!


Jsi to jediný co mám - 2.Díl

12. prosince 2012 v 22:00 | Katharina Klein. |  Jsi to jediný co mám.

Kolem 11té hodiny jsem došla domů. Zavřela jsem se v pokoji a pustila jsem si hudbu naplno. Zapálila jsem si cigaretu a sedla jsem si na parapet. Přemyšlela jsem nadtím co se odehrálo v noci a proč se ke mně takhle chová. Do mého pokoje vpadl můj osmiletý brácha.
,,Vypadni," zařvala jsem na něho.
,,Nejdu nikam," řekl provokativně a sedl si na mojí postel.
,,Adame myslím to vážně!" řekla jsem mu naštvanym tonem.
,,Chci se dívat na televizi," řekl mi.
,,Vole máš svojí televizi? Máš! Tak vypal!" řekla jsem mu a vyrazila jsem ho z mého pokoje a zamkla jsem zasebou.
,,Debil jeden," sykla jsem pro sebe a sedla jsem si zpátky na parapet. Držela jsem v ruce mobil a přemýšlela jsem jestli mu mám napsat sms nebo ne. Nakonec jsem odhodila mobil na postel s myšlenkou, že já se mu jako první neozvu.

Večer mamka šla s nějakým týpkem na večeři, takže jsem byla s Adamem sama doma. Vzala jsem si učebnici do českého jazyka, ale nebyla jsem schopná soustředit se na učení. Co minutu jsem kontrolovala svůj mobil jestli jsem od něho neměla nějakou zprávu. Nic. Šíleně me to deptalo. Zkontrolovala jsem Adama jestli šel spát. Otevřela jsem dveře od jeho pokoje. Spal jak zabitý. Zavřela jsem dveře a namířila jsem si to do koupelny. Měla jsem v plánu dát si vanu ale můj pohled se sekl u žiletky. Vzala jsem jí do ruky a začala jsem si jí prohlížet. V hlavě se mi odehrávalo milion myšlenek. Než jsem se vzpamatovala a uvědomila si co vlastně dělám, tak mi žiletka klouzala po ruce. Do umyvadla začala stékat krev. Udělala jsem si na ruce asi čtyři rýhy a žiletku jsem položila zpátky. Sedla jsem si na okraj vany a nechala krev stékat po své ruce. Cítila jsem pocit úlevy, ale jen na chvíli.

Ráno, jak jsem se vstala, jsem se zděsila pohledem na mojí ruku. Včera jsem byla psychicky tak mimo, že jsem si neuvědomila, že jsem na tu žiletku tlačila. Měla jsem hluboké rány a zaschlou krev na prostěradle. Vzala jsem prostěradlo a šla jsem ho vyprat než si toho všimne mamka. Oblékla jsem si mikinu aby nešly vidět mé rány a šla jsem sobě a Adamovi nachystat snídani.

Odpoledne jsem se sešla na chvíli s Lee na cigáro.
,,Tak co? Jak to mezi Vámi je?" Ptala se mě.
,,Na piču kámo," řekla jsem zdrceně a sedla jsem si na zem.
,,Jakto?" zeptala se mě a objala mě.
,,Nejsme spolu vůbec v kontaktu. Chci mu napsat, ale mám strach," vzdychla jsem a potáhla jsem si.
,,Napiš mu. Možná má taky strach," řekla Lee. Já jsem jenom pokrčila rameny. Dokouřila jsem a šla jsem zpátky nahoru. Podívala jsem se na mobil a nová sms.

,,Ahoj, jak to máš zítra se školou? Jdeš nebo ne?" srdce se mi radostí rozbušilo. Konečně mi napsal.
,,Ne, nejdu a ty?" odepsala jsem mu rychle a lehla jsem si do postele.
,,Nejdu. Zajdeme zítra ven?" potěšeně jsem se usmála.
,,Jestli mě chceš vidět, tak klidně," odepsala jsem mu.
,,Chci tě vidět a moc, ale nevím co chceš ty," nevěděla jsem co mu mám na to napsat. Po chvíli mi od něho, ale přišla další sms.
,,Pořád na tebe musím myslet," to mě od něho potěšilo.
,,Já na tebe taky," odepsala jsem mu stručně a jasně.
,,Nemůžu se dívat ani na film. Pořád tě mám v hlavě,"
,,Lituješ toho co se v pátek na té akci stalo?" zeptala jsem se ho narovinu.
,,Ne nelituju, ale mám stravh, že tě ztratím, ale zároveň chci pokračovat s tím, s čím jsme začli,"
,,Taky v tom chci pokračovat. Takže zítra v osm u trrafiky?" napsala jsem mu a zatím jsem se převlekla do pyžama, protože už jsem byla totálně unavená.
,,Budu tam, těším se na tebe zlato. Mám tě rád,"
,,Já tebe mám ráda," odepsala jsem mu a šla jsem spát.

Pokračování příště..

Jsi to jediný co mám - 1.Díl

11. prosince 2012 v 20:40 | Katharina Klein. |  Jsi to jediný co mám.

Snažila jsem se v sobě potlačit hněv, žal a šílenou bolest v srdci, ale nešlo to. Ať jsem dělala cokoliv, stejně jsem myslela na něho. Kde jsou ty časy kdy byl pro mě nejlepší přítel, můj brácha, můj anděl? Všechno se vyvrátilo díky stupidní, puberťácké hry. Byla to dobrá akce. Alkohol, cigarety, dnb a po mém boku jako obvykle on. Pili jsme spolu, dělali kraviny, on se na mě snažil mluvit německy, ikdyž mu to vůbec nejde, pořád jsme se lechtali, štípali, kousali, byli jsme to prostě my dva. Každý nám záviděl naše přátelství. Mezi námi bylo silné pouto, velká důvěra, měla jsem v něm oporu, on jediný mě nikdy v ničem nepodceňoval. Když jsme měli všichni už nějaký ten alkohol v krvi, tak jsme si sedli do kruhu, že zahrajeme flašku. Ze začátku byla sranda, ale pak přišla chvíle kdy Sandra řekla ať se políbíme. Prvně jsme se tomu smáli, jsme přece nejlepší kamarádi a jsme pro každou kravinu, řekl mi a společně jsme se dali do smíchu. Já to, ale nechtěla. Vždycky se mi líbil, ale nechtěla jsem si to připustit, protože jsem měla strach, že ho ztratím, ale hra je prostě hra. Nahla jsem se k němu a opřela jsem o něho své rty. Měl je tak hebké a příjemně hřály. Rozbušilo se mi srdce a celé moje tělo zaplavila nervozita. Pootevřela jsem ústa a špičky jazyka jsem se dotkla toho jeho. Bylo to nevinné, jemné, plaché a krásné. Cítila jsem na něm, že i on má strach co se pak stane. Ostatní nás povzbuzovali a řvali, že chtějí víc. Začala jsem ho líbat vášnivě a on mi polibky oplácel. Ve chvíli kdy mě začal hladit po zádech jsem věděla, že jsem v háji. Nechtěla jsem přestat. Chtěla jsem jeho polibky víc a víc. Naše minuta uběhla. Když mě přestal líbat, se strachem a se slzama v očích jsem se na něho podívala. Sklopil zrak a díval se dolů. Hra skončila. Všichni z nás dvou měli takové orgie, že se šlo znovu pít. Odešla jsem do koupelny abych to rozdýchala. Přišel zamnou..
,,Jsi v pořádku?" podíval se na mě. Byla jsem opřená o umyvadlo a dívala jsem se dolů.
,,Není mi moc dobře," řekla jsem rychle. Objal mě ze zadu a své rty položil na můj krk. Zachvěla jsem se.
,,Něco tě trápí a já vím co," zašeptal. Do očí se mi hnaly zase slzy.
,,Jsem v pořádku," řekla jsem zvýšeným hlasem. Odhrnul mi vlasy bokem a podíval se na mě přes zrcadlo.
,,Co ty slzy zlato?" zeptal se. Mlčela jsem. Nevěděla jsem co mu mám na to říct.
,,Nechci to řešit," odsekla jsem mu. On si jen povzdychl a pohladil mě po zádech.
,,Tak se na mě aspoň otoč abych tě mohl obejmout," nemohla jsem říct ne. Otočila jsem se a pevně jsem ho stiskla.
,,Usměj se," řekl a štípl mě do boku. Začala jsem se smát a fakt upřímně. Podívala jsem se na něho. Byl tak nádherný. Cítila jsem úzkost.

Dokonce večera jsme se k sobě chovali jakoby se nic nestalo, ale mi to stále vrtalo hlavou. Seděla jsem na parapetě a kouřila jsem cigaretu. Byla jsem zahleděná do tmy a ve svých myšlenkach jsem si stále opakovala ten polibek. Přivřela jsem oči a prsty se dotkla svých rtů.
,,Drahá, co tě trápí?" vytrhla mě Lee z mého tranzu a posadila se vedle mě.
,,Zkus hádat," povzdechla jsem si a potáhla jsem si. Kývla směrem k němu.
,,Pičo, já se zamiluju do svého nejlepšího kámoše. Se na to můžu vyjebat," řekla jsem a po tváří mi sjela slza.
,,Řekni mu to," chytla mě za ruku.
,,A jak? Kámo já ho nechci ztratit. Je pro mě moc důležitý, ale.." přestala jsem mluvit, protože přišel za námi.
,,Zlato my už jdeme spát," řekl a objal mě. Rychle jsem si utřela slzy aby nic neviděl.
,,Kde teda spím?" zeptala jsem se ho
,,No přece semnou ne?" začal se smát. Sevřel se mi žaludek.
,,Dobře, já si ještě pokecám s Lee a hned příjdu, ne že mi vezmeš peřinu!" snažila jsem se hrát jak nejsem v pohodě a jak nejsem úžasná kamarádka. Jakmile odešel zase mi začali stékat slzy.
,,Kurva, co mám dělat?" objala jsem pevně Lee.
,,Jdi si k němu lehnout a uvidíš co bude," mrkla na mě.

Všude byla tma a ticho. Všichni už šli spát. Vlezla jsem si pomalu k němu na matraci a přikryla se.
,,Spíš?" zeptala jsem se ho.
,,Ne," řekl a objal mě. Bylo to poprvé co jsme spolu takhle leželi a mi to bylo příjemné. V té chvílí strach šel stranou. Otočila jsem se na něho a chytla jsem ho za ruce.
,,Bojíš se tmy?" začal se smát.
,,Ne," řekla jsem mu tiše. On mě začal hladit po rukách a přitáhl si mě ještě blíž k sobě. Cítila jsem jeho dech na mém krku. Pevně jsem ho stiskla. Opět jsem začala být nervozní. Po asi půl hodině ticha jsem se odhodlala a položila jsem svojí ruku na jeho břicho. Neuhl a ani se nezeptal co to dělám. Tiše jsem se pro sebe usmála. On nezaváhal a svojí ruku mi dal taky na břicho. Jeho ruka nakonec sjela pod mé triko. Trochu jsem vzdychla, protože mě to od něho dostalo. Začal mě hladit a jemně mě i škrabkal. Nezůstala jsem pozadu a hned jsem udělala totéž. Jeho břicho bylo nádherné a pevné. Už ani nevím jak se to stalo, ale naše rty se zase spojily. Bylo to dlouhé, krásné a vášnivé. Než jsem se stačila vůbec z toho všeho vzpamatovat, leželi jsme vedle sebe už nazí. když to skončilo, otočila jsem se k němu zády a on mě objal a chvílí mě hladil ještě po těle. Byla jsem šťastná a fakt moc zamilovaná. Jenže ráno mi veškera má nálada klesla..od chvíle co jsem se vzbudila se ke mně choval chladně. Tvářil se jakoby se nic nestalo a ani semnou moc nemluvil.

Druhá část příště...