Září 2012

Záhadná smrt.

30. září 2012 v 20:41 | Katharina Klein. |  Slenderman.
Netušila jsem že Vás Slenderman natolik zaujme a protože už jsem po dvou týdenní pauze zpět i s novým designem rozhodla jsem se že Vám konečně sepíšu o něm info a dám Vám to tu. Bohužel nevím jak dlouho mi to bude trvat, mám tolik zdrojů ze kterých můžu čerpat a budu se snažit o něm sepsat maximum co jsem na internetu vůbec našla. Proto jsem se rozhodla, že Vám sem hodím takovou krátkou ,,storku" kterou jsem našla na fb na stránce záhady, duchové, historky a mimozemské bytosti.

Ano, sice zde není nic o S. psané ale podle popisu je jasné že to byl on a jak jsem četla i komentáře nejsem sama tohodle názoru.


"Maly klučina mé sousedky se vracel kolem osmé hodiny domu od kamaráda, který bydlel naproti v domě. Když odemykal vchod, slyšeli snad všichni v okolí děsný křik. Svědkové, nedokázali popsat co se vlastně stalo.. Jedni tvrdili, že se prostě sesunul k zemi mrtvý, druzí, že zahlédli cca dvou metrového člověka v obleku..Kdo ví jak to bylo, ale jedno ti řeknu, pokaždé když jdu večer domů a blížím se k tomu vchodu, naskakuje mi husí kůže..V noci jde slyšet v domě jeho křik. Není to přijemné.."

CO NA TO ŘÍKATE VY?


Slenderman - Fotky

17. září 2012 v 19:31 | Katharina Klein. |  Slenderman.
Mezitím co vy se budete dívat na jeho fotky, budu se snažit o něm sepsat nějaké info :) buď Vám to tu dám ještě dneska nebo až zítra. Nevím které fotky jsou pravé a ktere vznikly přes photoshop. Možná jsou všechny pravé a nebo všechny jsou fejk. Já Vám tu dávám fotky, které mě nejvíce zaujaly. Jak můžete vidět je vyfocen hlavně na fotkách kde jsou děti. O tom ale víc v příštím článku


Úvodní článek.

15. září 2012 v 20:22 | Katharina Klein. |  Slenderman.
Upozorňuju, že tahle rubrika není vhodná pro lidi se špatnou psychikou a už vůbec ne pro ty co berou antidepresiva (jojo Katharino, ty zas budeš v noci vyvádět). Zde najdete články tykájicí se bytosti jménem Slenderman. On je snad nejzahadnější a nejděsivější bytost, kterou jsem objevila díky své nejlepší kamarádce a protože mě zaujal začala jsem se o něho zajímavat a vyhledávám různé informace.

Než se zde začnou objevovat články ohledně téhle bytosti chci aby jste si přečetli pár upozornění!

  • Moje psychika je fakt v prdeli - Ano věřím na duchy, mám s ními nějaké zkušenosti, nedelá mi dobře tma a podobné věci, ale přesto všechnno jsem se dostala a žilo se mi fajn. Ano žilo. Stačilo mi pár obrázku, videí a příběhu ohledně Slendermana a v noci mě samotnou nikdo nedostane z postele, sama nechodím do sklepa ani přes den, lekám se vlastního stínu a v noci mám strach. Je mi 18 let a jen po pár informacích mám zas psychiku v prdeli. Pokud víte že byste dopadly stejně jak já nevšimejte si téhle rubriky. Dělejte jakoby tu nebyla. Pokud jste jak já ale budete si ty články číst a pak mi budete vyčítat že jste se např. v noci počůrali řeknu Vám na to jen jedno >> JÁ JSEM VÁS UPOZORŇOVALA!
  • Nechte si haters kecy - Ne všichni lidi na takové věci věří. Já ale ano a proto tu nechci komentáře ve stylu vysmatých smajíků apod. Chci aby jste to respektovali. Neříkám že musíte věřit, ať si každý na to udělá obrázek sám a podle sebe. Nebudu Vám tu nic vnucovat. Budu jen psát co jsem o něm zjistila apod. takže opravdu prosím..mějte trochu úcty a respektujte tuhle rubriku
  • Opravdu Slenderman není? Tak se koukni za sebe - Vystrašila Vás tahle věta? Mě ano. Četla jsem jí tak před deseti minutami a teď se furt otáčím za sebe. Četla jsem totíž jednu diskuzi na internetu kde se lidí dohadovali jestli to je fejk nebo fakt skutečnost a pak to jeden týpek zabil tímhle komentářem. Proč to zde píšu? Protože se říká, že jestli budete hledat o S. informace, najde si Vás. Stále žádná husí kůže? Obdivují Vás! Bohužel nevím jestli to fakt tak je nebo není, ale když se nadtím zamyslím...jak se jinak vyskytuje? Proto se opravdu rozhodně jestli budete fanoušci téhle rubriky a budete hledat semnou nebo ne. Beru to sice jako náhodu, ale je zvláštní že jak jsem psala bod číslo jedna, tak mi zničehonic spadl mobil na zem a celý se mi rozletěl. Náhoda nebo znamení, že tohle nemám dělat, nemám psát týhle články a zajímat se o něho. Uvidíme co bude dál.
V příštím článku jeho fotky a kdo to vlastně ten Slenderman je. Vy co jdete do toho semnou hodně štěstí a pevných nervů!

Představují Vám pejska od babičky...

15. září 2012 v 9:58 | Katharina Klein. |  Zachycené momenty samsungem star.
...a zároveň sestru mé bývalé fenky Nellynky :)


Zdraví Vás Katharina Klein s Olinkou :-*****

Mám s tebou sex v mojí hlavě...

13. září 2012 v 20:00 | Katharina Klein. |  Koš plný smetí.
... a zítra konečně realně :p

POZOR >> článek obsahuje velmi žhavé animace. Pod 15 let radši neklikejte na celý članek.Ten trapný okamžik, když..

12. září 2012 v 22:12 | Katharina Klein. |  Koš plný smetí.
Klein se včera na parkovišti u intersparu opravdu předvedla!

Tak si sedím v autě s mým bráchou a společně čekáme na mamku, která šla do obchodu údajně jen pro salámy. Předemnou leží dvě trubičky s čokoládovou náplní a protože jsem za celý den měla jenom nudle za 20,- v asijském bistru, rozhodla jsem si je vzít. Leželi na slunci fakt dlouho, takže už byly roztopené ale chuť byla vyjímečná. Tak jsem je se spokojeným pocitem sbašťila.

Když jsem trubičky dojedla všimla jsem si, že můj bratr otvírá zadní okénka v autě. Tak jsem se na něho podívala stylem jestli je normální a zeptala se ho proč to dělá. Odpověděl mi, že mu je špatně. Jako hodná dušička jsem mu nabídla že spolu vystoupíme a jak jsme stáli už vedle sebe u auta, tak jsem si zapálila cigaretu.

Kde to mám vyhodit? Otočila jsem se na svého bratra a všimla jsem si, že drží v ruce prázdný obál od bonbonu. Nejbližší koš byl až u vchodu od intersparu. Dala jsem instrukce svému bratrovi co má dělat kdyby ho chtěl někdo unést nebo vykrást auto a s cigaretou a s obalem v ruce jsem vyšla ke vchodu.

Prošla jsem kolem dvou policajtů, kteří se na mě dívali jak na nějakou vyoranou myš. Ještě jsem se jím v duchu smála, že kdyby náhodou po mě chtěli občanku tak jím jí s radostí dám. 18 už mi je, takže nějaké kouření na veřejností už neřeším. Došla jsem ke koši, kde stál bezdomovec a ten se na mě též tak divně díval. Vrácela jsem se zpátky k autu a říkala jsem si co všem jebe, že tak civěj. Odpověď mě čekala u mého sedmiletého bratra...

TY PRASE JEDNO!!! - začal po mě řvát Adam. V té chvílí jsem já civěla jak nějaký debil. Řekla jsem ,,Prosím?" a on zas ,,ty prase jedno" a ukazoval na mé kalhoty. Asi polovina té čokolády mi spadla na gatě a jak to bylo roztopené tak to naférovku vypadalo jak by mě někdo posral. Přes celé parkoviště zaznělo mé ,,do pi*e" a začala jsem shánět ubrousky a radši jsem zalezla do auta.

Přišla mamka, dala nákup do kufru a sedla si vedle mě. ,,Co to tu máš?" DOPRDELE NEJEN KALHOTY JSEM MĚLA OD ČOKOLÁDY ALE I RAMENO!!!

Začala jsem mamce všechno vyprávět. Říkala jsem jí jak jsem si sebevědomě vykračovala ke koši s cigárem a jak jsem nechápala, že každý tak na mě civí a moje drahá maminka jako podpora mi ještě s výbuchem řekla, že to vypadá jak by mě fakt někdo posral!!!

DLOUHO MĚ NIKDO NEDOSTANE DO INTERSPARU!!!!!!!!Když už mě neotravuje komár tak mě zas otravuje nepříjemná vyroza.

10. září 2012 v 11:47 | Katharina Klein. |  Life.
To co zažívám od včerejška je pro mě naprosta cesta peklem. Křeče v břichu, mám hlad jak vlk ale teď musím mít dietu a na záchodě jsem častěji než u sebe v pokoji. Nemůžu si dát cigaretu aniž by se mi z ní natahovalo a moje pití je smecta na spravení žaludku a střev a cola na odbrkání. Tohle není těhotenství jak si myslí moje teta - tohle je zkurvená vyroza...

Ano je mi špatně. Včera jsem se loučila s panem F. stylem zvracení, držení vlasů a omluv. Je mi špatně a to je důvod proč jsem dneska nešla do školy. Sice jsem před ní stála, ale ta představa že mě to zase chytne a já bych zas nebyla schopná doběhnout na záchod mě dohnala k tomu abych napsala mamce smsku, že si má pro mě přijed. Tímhle bych chtěla poděkovat Lee, která už dávno měla sedět ve škole a užívat si první hodinu s naší třídní a místo toho seděla semnou na schodech u nějakého paneláku a čekala semnou až si pro mě přijede mamka. Děkuji ti kotě!

Už je mi ale líp. Smecta zřejmě zabrala, ale mám hlad a nevím co si mám vzít. Taťka včera udělal placky, ale ty by mě akorát dohnaly k tomu, že bych zase nějaké ty mínutky strávila na záchodě. Děkuji, ale tohle fakt nechci!

Kašleme ale na mojí vyrozu a jdeme se věnovat zápisů o mém pestrém víkendu. Je toho hodně co bych Vám chtěla říct, ale nevím kde začít. Proto začnu od začátku a vrátíme se o tři dny do minulosti...do pátku.


Omlouvám se za kvalitu, ale chápu Lee, že v opilém stavu fotit čtyři opilé lidi musí dát fakt zabrat ;DDDDDD

V pátek jsem si užila ve znamení babího léta. Je to taková zábava ve Sviadnově, která je každým rokem a kde každým rokem slavíme narozeniny mého pana F. Tenhle pátek jsme slavili jeho 19tiny. Na to jak jsem se na tenhle den tak moc těšila, na to jaký ten den měl úžasný rozjezd, tak dopadlo vše jinak.

Všechno mohlo být fajn, dokud by se tam neobjevila mladá pičinka jménem Petra, která se celou tu hodinu co s námi byla pokoušela jen o jedno: Rozdělit mě a pana F. Samozřejmě se jí to nepovedlo a jak se říká kdo jámu kopá sám do ní padá a že do ní spadlafakt pořádně! Ale do dnešní doby lituju, že pak jak jsem jí viděla, tak jsem za ní nepřišla a nedala jí ránu.

Nebudu Vám tu popisovat všechno. Ještě by se Vám udělalo špatně z toho jací lidé tu mezi námi žijou. Jen Vám řeknu ve zkratce, že tam přišla se svým přítelem. Pevně byla rozhodnutá, že ho tam podvede a bylo jí to jedno a z těch tolika kluků si vybrala právě mého pana F. Samozřejme se jí to nepovedlo. Pan F. i v opilém stavu má svojí hlavu a ví že má mě a taky tak jednal, ale naše 21letá Peťanka, která tam nakráčela jako největší hvězda z Frýdku a zadaná holka nakonec odtamaď odcházela s titulem děvky a nezadaná. A víte co? Dobře jí tak.


Ale jinak večer dopadl perfektně. Měla jsem asi milion hamburgerů, vesele jsem míchala alko s nealkem a řádila jsem pod podiem jako za mlada. Také jsme si s Lee odchytily kytaristu ze skupiny Kreyson, vyfotily jsme se s ním, pokecaly a šly zpátky za klukama. Domů jsme došly nějak po půl třetí ráno s vyřvanými hlasivkami, s bolavými nohami, špinaví jak hovádka a s dobrou náladou.

V sobotu jsme si udělali s panem F. procházku do města. Sedli jsme si do dragona kde jsme se sekli asi hodinu. Dali jsme si totíž každý jedny nudle, potom hamburger a nakonec gyros v housce. Domů jsme se sice vráceli jak dva křečci, ale bylo nám fajn. Ještě jsme se na chvíli posadili k řece a užívali jsme si romantických chvílech, jenže jsem neměla moc dobrý pocit z netopýrů co kolem nás pořád létali, tak jsme šli radši domů.

Takže když to tak shrnu tak jsem si jinak víkend užila na sto procent. Teď zas budu čekat do pátku až zamnou přijede pan F. a bude mi zas fajn.

První školní týden úspěšně za námi.

8. září 2012 v 22:22 | Katharina Klein. |  Life.

Tak jsem přetrpěla první týden ve škole, přežiju ještě pondělí a už jedeme podle stáleho rozvrhu, který mě spíš děsí než abych měla z něho radost. Snad se v průběhu školního roku změní což pochybuju, protože zatím se mi to na naěí škole nestalo aby se nám měnil.

Zjistila jsem, že můj oblibený raper Frezz o kterém jsem Vám už několikrát psala nastoupil do naší školy do prvního ročníku na obor kuchař-číšnik. Máme třídu na stejným patře, takže doufám že se neskácím na chodbě jak ho tam v pondělí uvidím ;DDDDD

Praxe v akordu bude nejspíš super. Příští týden mám praxi na osmou hodinu, takže budu vstávat stejně jak bych šla do školy což jsem fakt ráda. Jedině co mě štve je, že nemůžu mít piercing. V Harmony jsem to sice ráda neměla, ale aspoň ten pierc tam povolili a tady zas ne, tak mě fakt zajímá kdy si to půjdu znovu propíchnout. Vidím to na prosinec s tím, že si prodloužím Vánoční prázdniny :D

Tenhle víkend jsem u pana F. Včera jsme byli na babím létě, dneska jsme se prošli do města a zítra nevím co budeme dělat, ale jediné co vím, že článek o prvním školním víkěndě Vám napíšu až zítra :))


Už to začíná, školní rok a já zas často budu spát u Lei a Páji :D

My darlings.

6. září 2012 v 20:42 | Katharina Klein.
Nevedu žádné affs nebo esbéčka. Tohle je seznam mých oblíbených blogů. Mažu a přidávám podle sebe!