Srpen 2012

Lucie Bílá ft Pavol Habera - Láska šialená

23. srpna 2012 v 14:16 | Katharina Klein. |  Legální drogy.

Lucie Bílá je pro mě nejlepší zpěvačka ČR. Je to nádherná ženská s úžasným hlasem a perfektním stylem. Vždycky jsem jí chtěla vidět naživo a v Slavíkovi jsem nejvíce fandila jí. Možná, že tu nemáme zpěvačky jako je Lady GaGa, Britney Spears nebo Rihanna, ale na takovou zpěvačku jako je ona můžeme být pyšní.

Tahle písnička je z filmu fontána pre Zuzanu 2. Je z roku 1993, což znamená že je starší než já. Tuhle písničku jsem slyšela poprvé díky kvůli mojí mamky. Jely jsme spolu někam autem a ona měla celé dc soundtracku tohodle filmu. Hned jak jsem tuhle písničku slyšela tak se mi velmi zalíbila, protože podle mě je to fakt úžasná rocková pecka. Pak když jsem zjistila, že to zpívá Bílá s Haberou, věděla jsem že jak příjdu domů tak co bude první hned jí budu stahovat a to se také stalo.

Nikdy jsem na veřejnosti ani neřekla, že se mi tahle písnička líbí. Před dvěma týdny jsem to poprvé řekla mojí nejlepší kamarádce Lucy a panu F. jinak jsem si tohle utajovala pro sebe.

Hodně se mi líbí i text písničky, takže ikdyž je to český a slovenský text tak Vám ho tu dám.

PS: Jak tenhle klip viděla Lucy s panem F. nemohli uvěřit, že tohle je Lucka. No jo, je tu mladá a je tu velká rockerka. Kéžby taková byla i v dnešní době, to vím, že bych jí měla radši než teď.


Len na tebe záleží
Vie to kresťan aj žid
Obdařím vás pláčem
Jsem polykačkou lží

Chcem sa prehorieť - Nejsem sláma
Chcem sa prebolieť - Pánbůh s náma

Láska daj mi znamenie
Kam mám za tebou ísť
Písek bude z kamene
A z touhy nenávist

Málo o mne vieš - Mám svůj kříž
Splním to čo chceš - Uhoříš

R: Budem se bránit až tam
Kam brání se láska
Ten kdo se bráni je sám
Ja ráda se vzdám

V ukradnutej chvíli nám
Dáva svoj nežný jed
Nejlepší jsem šílená
Tak to vyzkoušej hned

M-M-Málo o mne vieš - Mám svůj kříž
Splním to čo chceš - Uhoříš

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám

Málo o mne vieš - Mám svůj kříž
Splním to čo chceš - Uhoříš

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska(jee jee jee)
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám (Ou, jeee)

R: Budem sa brániť až tam
Kam bráni se láska(jeeeee)
Ten kto sa bráni je sám
Ja rád sa ti vzdám (Vou, vou, vou, vuo, vuo je)

Holki - Pro mámu

21. srpna 2012 v 19:10 | Katharina Klein. |  Legální drogy.

Když už je tu téma týdne máma tak Vám sem i jednu písničku opravdu s krásným textem.

Myslím si, že tohle by mohl znát každý, protože je to taková česká klasika. Já od téhle holčičí skupiny mám doma všechny cd a ráda si je pouštím ještě do dnešní doby, protože jejich písničky jsou prostě úžasné.

Tahle písnička si mě získala hlavně textem. Je toho hodně co bych chtěla mojí mamince říct, ale vím že třeba něco takového by mě v životě nenapadlo. A hlavně tuhle písničku hodně poslouchám s mojí babičkou takže je to něco jakoby náš hit.

Byly časy kdy jsem uměla text nazpamět, ale teď už mám nějaké nedostatky a sem tam když si tu písničku zpívám tak se seknu. Nojo nikdo není dokonalý ;D

Mám jeden takový sen. Nazpívat tuhle písničku v rockové baladě a poslat jí jenom mojí mamince. Vzhledem k tomu, že mám skupinu tak by se mi to mohlo podařit, tak snad se mi to splní.

Hlásí se Vám studující Katharina Klein ve svojí pauze.

21. srpna 2012 v 11:46 | Katharina Klein. |  Life.
Je to tak.
Studují na své opravné zkoušky. Přesně za týden mi to začne. Příští útery v osm hodin mě čeká zkouška z odborného výcviku. Měla jsem neklas z důvodů velké absence, ale sama mistrová říkala mojí mamce, že mi věří, že tyhle opraváky zvládnu. Vždyť sám vedoucí o mě prohlásil že jsem jedna z nejlepších servírek v harmony, takže v tomhle si věřím i já. Při téhle věte mi prošel mráz po zádech, protože to je snad poprvé co jsem řekla, spíše napsala, že si v něčem věřím. Ve středu pak mám zkoušku z anglického jazyka. Další neklas. Chybělo mi hodně písemek. Do AJ se začnu učit tento čtvrtek. Moc toho nemám, tak proto radši dávám teď přednost českému jazyku. Jak dopíšu tento článek tak se vrhnu na buřiče. Z tohodle tématu se mám naučit jen tři spisovatele, takže to budu mít za půl hodiny hotové.


Včerejší den, spíše večer byl jako vždycky úžasný. Šli jsme s panem F. , s Danem a s Luss hrát na zahradu batminton. Potom jsme se přemístili na parkoviště, protože už byla tma a parkoviště bylo dobře osvětléno. To bysme nebyli my aby jsme nehodili míček zase do stromu a tento večer se nám to povedlo dokonce dvakrát. To mi připominá, že ještě ten míček tam visí, protože po druhé už se nám nepovedlo ho sundat. Kolem té půl 11 večer jsme vzali televizi do šopy a dívali jsme se na paranormal activity 1. To už jsme se dívali bez Luss, protože ta horory nesnáší a ze všech hororů právě PA. V pár chvílích jsem byla zas malém pobobkovaná strachy, protože jsme stáhli verzi kterou jsem neviděla, takže tam bylo pár věcí, které jsem viděla poprvé. Ale s panem F. a s Danem to je vždycky komedie dívat se na horor. Dneska se zas půjdeme dívat do šopy a to na Paranormal Activity 2 a Grave a dál nevím jak se to píše :D To zas budou dávky smíchu.

Jsem tu fakt jen na skok, rychle si počtu ještě Vaše články a jdu na ty buřiče. Tak se zatím mějte fanfárově, beztak se Vám tu odpoledne zase ozvu :)

Jsi moje máma ♥

20. srpna 2012 v 16:09 | Katharina Klein. |  Čtenářský list ostravačky Klein.
Tohle téma týdne se mi upřímně dost hodí, protože jsem chtěla napsat článek o své mamince. Jak jsem Vám minulý měsíc psala článek o mém novém piercingu, že jsem si to šla píchat s ní, tak mi přišlo, že na mojí maminku byl velký ohlas, tak jsem Vám jí chtěla ukázat a popsat i její vlastnosti, pochlubit se s nějakýma zažítkama co s ní zažívám a vlastně Vám i napsat co k ní všechno cítím. Proto se šťastně vrhám na ténhle článek abych Vám tu popsala osobu, která zabírá v mém srdci fakt hodně velké místo..

Moje maminka se narodila 21.7.1975. Ano mám mladou maminku, porodila mě v 18ti a za měsíc jí bylo 19. Proto si hodně lidí myslí, co nás vidí jen tak ulici jak jdeme vedle sebe, že jsme sestry. Je ve stejném znamení jako já, tudíž je rak, tak proto si s ní asi tak moc rozumím, protože máme stejné vlastnosti. Každý kdo nás z ná tak říká že jsme jak kopie a to jak v chování tak i po vzhledové stránce. Je milovník černé barvy jako já. Ona má vlastně podíl i na mém stylu protože odmalička mě oblíkala do samých černých věcích a já jsem si díky ni tuhle barvu zamilovala a teď je moje nejoblibenější.

Znáte ty chvíle kdy se pohádate se svojí mamkou, řeknete si všejilaké věcí a Váš rozhovor potom končí větou končím s tebou? Já tohle znám moc dobře. S Maminkou jsme si prožili tohle hnusné období, kdy jsme se hádaly snad každý den. Přiznávám že jsem si potom hrála venku na chudáčka jakou mám strašnou matku, která mi všechno zakazuje atd. Čím jsem ale starší a mění se mé chování i postoj k určitým věcem tak mi dochází, že v té době to semnou myslela opravdu dobře a že v té době to semnou neměla lehký a stejně se vždycky zmohla jen na hádku přitom tu mohli být i jiné možnosti např. dát mi facku apod.

Ano, neříkám že mi mamka někdy neuhodila. Par krát se stalo že jsem od ní slízla dobrou ránu, když jsem jí třeba lhala do očí a ona znala pravdu, ale já jsem jí furt přesvědčovala o něčem jiném, nebo když mě např. v 15ti letech přivezli policajti domů ožralou. V takových chvílích jsem od ní facku dostala, ale pak jsem jí slyšela jak za dveřmi od svého pokoje pláče. Věděla jsem že jí to je líto a tak proto jak jednou nastala další situace, kdy jsem měla dostat na lífo fajného facana, jsem jí sklidem chytla za ruku a řekla jsem jí : Maminko nebij mě, dej mi zaracha, zakaž mi něco, ale hlavně mě nebij protože obě dvě víme, že si tím nijak nepomůžeš. Mamka se sekla a udíveně se na mě dívala. Od té doby jsem v životě od ní facku nedostala.

Moje mamka je i takové střeštidlo a na svůj věk šílená puberťačka. Ty naše bitky o mobil, když mi příjde smska, to naše nakupování, ty naše chvíle v čekárně když čekáme na řadu přes půl hodinu, že nám už z toho hrabe. Nikdy nezapomenu na chvílí kdy jsme se sbalily, jely jsme na noc do hotelu, koupili jsme si švestkovou vodku a celou noc na pokoji pily, kouřily a kecaly naprosto očémkoliv. Ten den jsem se dozvěděla hodně věcí, které mi do dnešní doby vrtají v hlavě, ale nechám si je pro sebe.

Nebudu Vám tu psát, že moje máma je nejlepší apod. Ale rozhodně vím, že se může pyšně zařadit do skupin maminek o které by se jiné děcka poprali.

A jen tak mimochodem...Není to jenom moje máma. Je to můj nejlepší přítel, moje sestra, moje spřízněna duše.

MILUJI JÍ!

PS: To jsou dvě jediné fotky, které v mobilu mám. Jsou focené z minulého měsíce. Mamka a můj bráška Adámek :*Nesmrtelných 37 hodin.

18. srpna 2012 v 21:19 | Katharina Klein. |  Zachycené momenty samsungem star.
Slibovaný článek koťata.
Tak už jsem se konečně k tomu dokopala a dávám Vám tu nějaké fotky ze dvou dnů jak jsme s panem F. byli u mojí nejlepší kamarádky Lucy v Ostravě. Snad se Vám budou teda líbit.

Už to znáte, ale kdyby náhodou ne tak klikněte na c.č.


Kači? Kde mám brýle? Ty jsi mi je spláchla?

17. srpna 2012 v 0:00 | Katharina Klein. |  Life.
Jak dneska říkala moje Lucy jak jsme seděli na balkoně: Proč nejde zastavit čas?
Od té doby co jsem věděla že budu u ní spát což je měsíc jsem se na tento den šíleně těšíla a už je to za námi :(((

Včerejší den byl tak úžasný, že já vlastně ani nevím jak začít. Mám
Vám tu vypsat všechno? Fakt nevím myslím si že něco málo bych si
měla nechat pro sebe, proto Vám tu napíšu věcí s kterými se
opravdu chci podělit a na které budu vzpomínat fakt dlouho!

První zážitek: Navštíli jsme můj oblíbený obchod Vítek. Koupila jsem si tan sluneční brýle (viz fotka). Já vím sluneční brýle ke konci prázdnin asi nemá cenu už kupovat, ale já to tak dělám každým rokem. Zvykněte si na to. Klein má vždycky velmi zvláštní zlozvyky. Potom jsem si koupila naušnice, fialové peříčka, které uvidíte v příštím článku jak tu dám z těch dvou dnů fotky. Lucy jsi koupila ty samé. Nejlepší přítelkyně by měly mít něco stejného nemyslíte? Potom jsem si koupila další příčesek. Je to takový pramínek, který ve vlasech vypadá jako melír a je to leopardí vzor a je modrý (viz také v dalším článku). Pak jsem si koupila své vysněné peříčka do vlasů co nosí mé oblíbenkyně z Blacklisted Me. Měli tam toho na výběr fakt hodně, takže určitě se tam teď budu často stavovat a peříčka do vlasů dokupovat, ale teď jsem si jako první vybrala peříčka ve svých dvou oblíbených barvách: černá a červená (viz místama uvídite na fotkách v dalším článků, ale spíš budu muset vyfotit nějakou pořádnější fotku kde to půjde vidět). Potom jsem si koupila nejsvětlejší makeup co tam měli. S panem F. jsme si pak dělali srandu, že chodit s emařkou je fakt asi dost těžké. Jiná holka by vybírala snad ten nejtmavší a já tam lovila zas nejsvětlejší. K tomu makeupu jsem si koupila takové malé (teď nevím jak to nazvat) na rozetření po tváří a musím říct, že je to fakt perfektní. Měla jsem jich 11, ale jeden jsem podarovala Lucy a věřím, že těch zbylých 10 mi vydrží fakt dlouho!

Druhý zážitek: Naše cesta do Tesca pro můj vysvěný piercing (kroužek s kuličkami) Piercing jsem si koupila a dokonce mám nejen s kuličkami ale i s hrotami. Měli tam akci, že za koupí jednoho výrobku je druhý za 10,- tak neberte to že? V tescu jsem si pak koupila Ice Choko a Lucy Ice Coffee (Jsme s tím vyfocené, takže v příštím článku uvidíte)

Třetí zážitek: Naše večerní akce s dvěma láhvemi zelené a s čtyřmi litry grepového piva. Pouštěli jsme si různé písničky. Řekla bych, že hit tohodle večera byl song Knock Out, který pustil pan F. (Není to styl mé písničky, ale protože mi vždycky bude připomínat tenhle večer tak očekávejte článek o tomhle songu) Lucy, která moc nepije, bylo špatně. Tak jsem jí odložila brýle bokem a jak se jí ulevilo tak jí jen slyším jak mě volá. Tak jsem přišla za ní a ona právě zavírala dveře od záchodu a ptá se me: Kači, kde mám brýle? Ty jsi mi je spláchla? ;DDDDDDDDDDD Věřte nebo ne ale největší hláška z těch dvou dnů s ní byla na světě!

Těch zážitků bylo fakt hodně!!

  • Banán v čokoládě
  • Palačinky
  • Frisco s borůvkami (viz fotka v příštím článku)
  • Velká ledová tříšť mix (viz fotka v příštím článku)
  • Noční návštěva hladového okna
  • Návštvěva studia freihand (nešel mi totíž vyšroubovat piercing, tak jsem se obrátila na studio kde mi ho píchali a díky Tince mám teď v puse konečně své vytoužené kuličky)

Bylo to nejlepších 37 hodin, které jsem s něma zažila! Těším se na další den, noc, pití, spánek apod. s něma. Miluju je. Kluk mého života a moje spřízněna duše!

PS: Doufám že se těšíte na fotky v příštím článku :)

Památka na naší první mini dovolenu s panem F.

16. srpna 2012 v 19:18 | Katharina Klein. |  Zachycené momenty samsungem star.
Zdravím Vás miláčci mojí.
Před chvílí jsem přijela z Ostravy kde jsem strávila další úžasnou noc těchto prázdnin tentokrát s mojí nejlepší kamarádkou. Žádný zápis do diaře, nebo nějaké fotky se konat nebudou. Nebojte se, nepřipravím Vás o ty všelijaké úžasné zážitky, ale v první řadě musím dohnat jednu věc...

Dneska Vám přidávám konečně slibované fotky jak jsme s panem F. jeli na noc do Jičína na chatovou osadu ve skálkách. Nebudu Vám tu dávat všechny fotky, vybrala jsem ty svoje oblíbené a ty tu zde uvidíte.

Klikni na celý článek zlato.


Černá jako symbol mého života.

14. srpna 2012 v 17:30 | Katharina Klein. |  Čtenářský list ostravačky Klein.
Je pro mě velmi vzrušujicí, že píšu na tomhle blogu první článek do tématu týdne a hned se můžu rozepsat o něčem co vlastně symbolizuje mě a můj život. Černá, black, schwarz, je jedno jakým cizím jazykem napíšu tuhle barvu, pro mě má stejný pojem a stejné zamyšlení. V téhle barvě vidím samu sebe, vidím své světlé i temné okamžiky. Vidím v ní pointu svého života, svůj styl, jednou větou své veškeré já.

Ti co mě znají déle, ví že černá barva patří ke mně. Není to jen kvůli mému stylu. Ano, preferují emo styl, ale to je to vedlejší, protože spíš moje barva si vybrala tenhle styl. Zvláštní že? Ale je to tak. Tenhle styl jsem pořádně ani neznala a lidé už mě brali za emařku. Když jsme u toho, tak právě černá barva je vzorným příkladem pro škatulkování lidí. Vidíte holku, která je v černé a už je pro Vás emo, gothik apod. Takhle jsem začínala se svým stylem. Lidé mě věnku začali škatulkovat jen podle barvy. Černé oblečení, černé nehty, černé vlasy, ale přitom se ani jedno z toho neschovávalo za emo stylem. Oni si to, ale mysleli a to jím stačilo a přitom nevěděli že pravda je úplně někde jinde, byla jsem jen obyčejná fanynka Tokio Hotel, která byla posedlá stylem Billa Kaulitze.

Než jsem začala psát tenhle článek projela jsem si různé blogy a pročetla jsem si různé názory na tuhle barvu. Docela mi příjde směšné, že na několikách blogách jsem se dočetla věty ve stylu "černá barva, to je barva emo". Lidi, opravdu neškatulkujte lidí podle barvy. Ano, zrovna mě škatulkovat můžete, protože já tenhle styl preferují, ale když někdo dokáže napsat takovou pitomost, tak se Vás zeptám na tohle: Když už černá barva je emo barva, tak proč mám doma modré a červené kalhoty? Proč se na sebe nebojím vzít růžovou? Proč právě teď jak píšu tenhle článek mám na sobě zelené triko? Tenhle styl není jen o černé barvě, takže když už máte v plánu psát na tohle téma, tak prosím vynechejte tenhle styl.

Už jsem, ale dost odbočila od tématu. V úvodě jsem se rozepisovala nadtím, že černá barva symbolizuje mojí osobnost a skončím u promlouvání Vaších duších ohledně tohodle tématu a emo stylu. Jsem hrozná že? Nemějte mi to, ale za zlé. Mám to po svojí babičce.

Každý, pod pojmem černá, může vidět cokoli. Někdo vidí černou kočku, která udájně způsobuje smůlu, někdo vidí barvů svých vlasů, někdo si podtím představí tajemno, smrt, noc. Je toho hodně. Já v černé barvě vidím, hlavně sebe.

Jak jsem psala, nebojím se na sebe vzít růžovou, ale v černé barvě se cítím lépe. Za prvé hodí se to ke všemu, za druhé, když umíte dobře kombinovat různé doplňky a jiné modní výstřely, vypadá to elegantně. Když jsem si četla na internetu charakteristiku černé barvy, vyšlo mi že >> černá barva je chladná vnitřního smutku, nejistoty a bloudění. Že značí odpor a vážný problém se sebou samým << Po téhle větě, jsem se sama sebe zeptala "máš se sebou nějaký problém? Sakra samozřejmě že nemáš!" Pro mě je černá barva elegantní, svůdná, tajemná až je to vzrušujicí. Proč každý na téhle barvě vidí hlavně negativa? Smutek, samé negativa kolem sebe, sebevražedné sklony a já nevím co všechno. Zkuste na ní vnímat to dobré a ne jenom to špatné.

Také mě zarazil názor na jednom blogu že černá od hlavy k patě jedině na pohřeb. Ano, je to sice pohřební barva, ale já jsem po téhle větě měla pocit, že bych si měla sbalit kufry a jít se odstěhovat někam na hřbitov. Díkybohu že mám na sobě teď to zelené triko, jinak jsem jako obvykle celá včerném. Tím chtěl básník říct, že moje triko je záchrana, jinak už bych si mohla jít teda balit ty kufry.

Také jsem se dočetla, že podle této barvy jsem >> nerozhodná, světu nabízím často bezdůvodné oponování, možná i tmu v sobě, že chci přijímat, ale ostatním málo dávat, že chci vzbudit soucit nebo zájem o sebe, že zřídka vidím život barevně, moc si nevěřím a nejsem přílíš šťastná a že se domnívám, že moje životní ideály jsou neuchopitelné << Prosím omluvte mě, musím se jít hluboce zasmát než budu pokračovat v závěru.

Jsem tady, ale věřte mi že se půjdu určitě ještě jednou zasmát, ale až tohle dopíšu. Určitě už toužíte po konci, pokud jste se tu vůbec prokousali.

Nebudu Vám tu psát, že černá barva je nejlepší apod. Tímhle článkem jsem Vám chtěla hlavně říct, že černá není tak negativní jak si to mnozí z Vás myslí. Přece je to jen barva a barev je opravdu hodně a přece nebudeme odhadovat povahu lidí podle barev ne? Vždyť já mám přezdívku černá můra, díky toho, že hlavně preferují tuhle barvu a přitom jsem takový blbeček, že to není ani možné. Pořád trpím různými záchvaty smíchu, dělám všelijaké kraviny apod.


Nakonec Vám tu přidám fotku mého pravého já.
Vidíte to? Černé vlasy, černé nehty, černé triko a černé kalhoty. Někdo mě za tohle odsoudí nebo pošle na hřbitov. Já se ale v téhle barvě cítím nejlíp a hlavně pozor "ČERNÁ BARVA JE EMO BARVA!"
(Fotka je dva roky stará)

Ztráta anděla.

13. srpna 2012 v 16:14 | Katharina Klein. |  Jednorázovky.

,,Snad si nemyslíš, že bych tě podváděla!" Řvala mladá, černovlasá dívka na chlapce, kterého milovala a který jí ublížoval tím, za co jí podezříval. ,,Já nevím..u tebe je možný všechno!" Tohle dívku srazilo na kolena. Měla pocit jakoby jí někdo vybil dech a točila se jí z toho hlava. ,,Jdi pryč! Už tě nechci nikdy vidět!" Zařvala. Chlapec se otočil a tiše odešel. Dívka se dala do hysterického breku. Postavila se před zrcadlo. Přes proud slz na sebe ani pořádně neviděla. Stáhla si vlasy do černé gumičky, kterou celou dobu drtila v ruce a utřela si oči. Její oči byli rozmazané od černé tužky na oči a měla bledý obličej. Podívala se na fotku kde byla s ním. Na té fotce byla ta nejšťastnější dívka pod sluncem. Vzala rámeček a hodila ho směrem k zrcadlu. S hlasitým rachotem zrcadlo prasklo a střepy lítaly kolem. Jeden jí zasáhl dokonce do obličeje. Sehla se a vzala jeden střep do ruky. V hlavou jí projížděly zas ty její nebezpečné myšlenky. Vyhrnula si rukáv a prohlížela si své ruce. Tolik jizev, pomyslela si v duchu. Otočila střep na zápěsti. Se zatajeným dechem a zavřenýma očima se střepem pomalu blížila k zápěsti, když jí začal vyzvánět telefon. Na displeji se jí zobrazilo miláč. V očích měla zase slzy, ale co když se chce usmířit? Co když ho to teďkom mrzí? Klikla na zelené tlačítko a dala telefon k uchu, ,,Ano?" Zeptala se nejistě a potichu. ,,Miluju tě" Zaznělo v telefonu její oblíbené slovo od toho nejúžasnějšího kluka a hrobové ticho. ,,Zlato jsi tam?" Nechápala co se děje. Telefon jakoby byl němí. ,,Halo?" Pořád nic. Ukončila hovor a začala volat znovu. Nikdo ji to nezvedal. Začala si to dávat všechno dohromady. Zvuk zněl z venčí a jeho hlas byl velmi slabý. Dokonce se ji zdálo, že někdo zakřičel zavolejte sanitku. Zůstala stát na místě jak přimrznutá a telefon jí vyklouzl z ruky. První co jí problesklo v hlavě bylo to, že se něco stálo. Bez bundy, bez mikiny, jenom v malých kraťasech a v tílku vyběhla na ulici. Z oblaků začal padt první sníh a ledový vítr jí naháněl husí kůží po celém těle. Pár metrů od baráku viděla dav lidí, kteří si vyšokovaně zakrývali ústa rukou a někteři tam běhali s mobilem v ruce. Rozběhla se směrem k davu a prodrala se do prostředka přes ty lidí. Ležel tam on. Její anděl, milovaný člověk, životní láska..Kolem něho kaluž krve a nějaký chlap, který mu kontroloval tep. Chlapec měl přivřené oči a po tváří mu stékaly slzy. ,,Zlato.." Zakřičela jsem a klekla si k němu. Nohy, ruce, břicho, vlasy a trošku i oblíčej jsem měla od krve, ale v té chvíli mi to bylo jedno. ,,Miluju tě" Plakala dívka a políbila chlapec, který jí polibky oplácel a čím víc polibků, tím více ztrácel sílu. ,,Odpusť mi!" Zašeptal a naposledy se nadechnul. Jeho modré oči se na dívku dívaly bez známky života. Dívka začala řvát na celé kolo. ,,Ne tohle mi nedělej,lásko...dýchej!Prosím ne!" Křičela a z očí jí šel proud slz. O týden později našla matka dívku mrtvou ve vaně se vzkazem Miluju tě.

Anna Veselovská - Na cestě.

13. srpna 2012 v 12:12 | Katharina Klein. |  Legální drogy.

148748_390251817664217_586226501_n_large

ZA TUHLE PÍSNIČKU DĚKUJÍ BLOGÉRCE DENISKA, PROTOŽE KDYBY SI JÍ NEDALA NA BLOG TAK BŮHVÍ ZA JAK DLOUHO BYCH JÍ NAŠLA. DÍKY PUSO :***

Včera jsem tento song poprvé slyšela v rádiu jak jsme jeli ke mně domů do Petřvaldu. Hned jsem se do té písničky naprosto dostala. Ze začátku jsem si sice říkala co to je, ale pak jak jsem začala vnímat hudbu a text tak mi bylo jasné, že tu písničku musím prostě najít. Zákon schválnosti - v rádiu neřekli jak se písnička jmenuje ani kdo jí zpívá. To je fakt pech!

Snažila jsem se jí najít na youtube, ale bez úspěchu. Ani jsem se nedívala, když jsem neznala ani název písničky. Podle refrénu jsem si myslela, že se to bude jmenovat nějak zlá cesta apod. Omyl. Jmenuje se to na cestě, ale ta cesta tam pořád prostě je, zas můj instinkt není špatný! :D

Ztratila jsem naději a řekla jsem si že si třeba počkám až jí budou hrát na očku. K večeru jsem projížděla všechny mé oblíbené blogy a jako předposlední byla Deniska, která tuhle písničku měla v článku!! O maj gád - hned jsem si jí pustila. Jak jsem viděla ten název na cestě, věděla jsem že to musí být ona a taky že jo!! Hned jsem jí psala komentář jak jí zbožňuju a děkuju a další srdce ryvné řečičky :)

Fakt jsem ale za tuhle písničku šťastná. Ještě najít usb, hodit si jí do mobilu a je to naprosto okay.